Kas oled valmis oma harjumuste ja mõtteviisiga tööd tegema, toitumist parandama ja aktiivsemat elu elama? Olen sinu teejuht ja mentor. Jagan kogemusi võistlusspordist ja toitumismaailmast, kohandades nipid ja tööriistad vastavalt sinu vajadustele. Loe teenusest lähemalt.

Tahad kohe tegutsema asuda? Tahad kohe oma elu paremaks muuta? Oled valmis vastutuse võtma ja arenema? Broneeri tasuta tutvumiskõne aeg. Vaatame, kuidas omavahel klapime.

Meal prepi e-raamatust leiad erinevad võimalused, kuidas seda tõhusat meetodit enda ellu rakendada. Teoreetiline sissejuhatus, praktilised juhised ja 30 imemaitsvat retsepti ootavad sind! Võta kontroll oma elu üle, saavuta eesmärgid, säästa raha ja naudi!

Podcast “Fitnessijutud” toob sinuni põnevad vestlused vingete külalistega. Minuga istuvad stuudios nii sportlased, treenerid, füsioterapeudid kui ka täiesti teiste elualade esindajad. Tõestan, et fitnessist on igaühel midagi oma ellu üle võtta. Tõestan, et fitnessi saab siduda väga erinevate teemadega. Kuula siinsamas kodulehel, Spotifys või podcast.ee lehel.