Kas oled valmis erakordseks eluks?

Level up! Vii oma elu järgmisele tasemele. Praegu on selleks õige aeg, sest parim aeg alustamiseks on alati kohe. Mida rohkem sa alustamist edasi lükkad, seda kauemaks jääd vanasse kinni?

Just täna on aeg endalt küsida:

Kas mu elust on puudu toimiv rutiin?

Kas tahan fitnessi elustiili proovida?

Kas olen valmis uuele tasemele liikuma?

Kui vastasid “jah”, olen sinu jaoks olemas. Juhendan sind harjumuste ja mõtteviisi osas, et saaksid toitumise ja treeningrutiini paika ja leiaksid endale sobiva toimiva süsteemi. Sa ei pea tahtma sportlaseks saada ning võistlussportlasi ma ei juhendagi. Sa pead aga minuga koostööd alustades tahtma areneda ja praegusest paremaks saada. Mina pakun sulle enda teadmisi ja kogemusi. Vaata tutvustavat videot SIIT!

Kui see teema sind kõnetab, pane kirja aeg tasuta tutvuskõneks. Seal saame arutada, kas mul on sulle vajalikku väärtust pakkuda.

Mida fitnessimentorluse teenus sisaldab?

Soovin aidata sul järk-järgult edasi liikuda. Minu juhendamisel lood endale uue elustiili, mis on loodud püsima. See on sulle, kui soovid täielikku elumuutust. Transformatsiooni. Ainus ime selles programmis on sinu vankumatu tahtejõud, mille abil ehitad uued harjumused ja paned paika endale sobiva rutiini. Mina suunan sind sel teekonnal.

 • 30-minutiline intensiivne või 1-tunnine põhjalikum 1:1 vestlus igal nädalal (sõltub sinu valitud paketist) – loeme koos kõik su väiksed edusammud üle ja otsustame, mil viisil kõige paremini fookust hoida
 • harjutused, tööriistad ja kodused ülesanded vastavalt su hetkeseisule
 • kingituseks minu meal prepi e-raamat üldiste juhiste ja retseptidega (väärtus 12.90 eurot)

Millega oskan sind aidata?

Mul on palju erinevaid kogemusi ning koolitusi seljataga. Spordis olen olnud nii harrastaja kui võistlussportlane. Lisaks keha ja vaimu arendamisele olen kogu protsessile palju mõelnud. Aktiivse elustiili sõbrana olen väga palju erinevaid trenne proovinud ning oskan nõu anda ka taastumisprotsesside osas.

Minu kogemused ja õpingud:

 • umbes 800h jagu toitumisnõustamise õpinguid, sealhulgas ka sporditoitumine
 • mitu aastat kogemust massöörina: klassikaline ja tai massaaž
 • üle 10 aasta pikamaajooksu kogemust, neist 5 aastat võistlussportlasena
 • 20 maratonifinišit, hulganisti poolmaratone, 10 km jookse, külajookse ja staadionil võistlemisi
 • katsetused erinevate tantsustiilidega (oskan sulle trenni soovitada!): burlesk, kõhutants, postitants, exotic pole (kõrged platvormikontsad), hot heels, kaasaegne tants, 5 rütmi tants, ekstaatiline tants
 • spordiklubide joogatunnid, rocket jooga, akrojooga, yin jooga (50h õpetajakoolitust)
 • mitukümmend enesearengu ja psühholoogia raamatut läbi loetud
 • tuhandeid tunde enesearengu, harjumuste, mõtteviisi ja fitnessiteemalisi podcaste kuulatud
 • mitmeid enesearengu loenguid ja koolitusi läbitud

Olen väga uudishimulik ja õpin kogu aeg edasi. Mu suurim soov on areneda ning iseennast proovile panna. Öeldakse, et teist inimesi saab õpetada, kui tead temast vähemalt 5% rohkem. Annan endast kõike, et pidevalt oma taset tõsta ja sinuga sammu pidada, kui oma arengu käsile võtad ja raketina taevasse sööstad.

Jaanuaris 2023 lõpetasin rahvusvahelise Mindvalley Holobody coachi koolituse. Minu jaoks on see olnud täiesti elumuutev koolitus, mis kombineerib harjumused, mõtteviisi ja tervisliku elu põhimõtted. Mindvalley oskab õpetada! Kõik näited on elulised ja toovad sageli naeratusegi näole.

Loe Holobodyst rohkem siit: https://www.mindvalley.com/certs/health

Mais 2023 lõpetasin Mindvalleys ka 10X fitnessicoachi koolituse. Saan sind aidata minimaalselt tõhusa trennidoosi lisamisel oma ellu (10X trennid kestavad 10-15 minutit ja viid end selle lühikese ajaga kurnatuseni).

Olen alati paar sammu eespool. Sirutan käe sinu suunas. Kas oled valmis sellest haarama ja minuga kaasa tulema? Hakkame lihtsalt pihta ja vaatame, kuhu see teekond meid viib!

Esimene videokõne kestab 30 minutit. See on tasuta. Sina kirjeldad oma probleemi ja soovitud tulemusi. Mina ütlen, kas oskan sulle sinu teekonnal abiks olla. Vaatame, kuidas omavahel sobime ja kas meil sobiks koostööd teha. Kui otsustad mind oma mentoriks valida ning ka mina tunnen, et saan sulle kasulik olla, lepime kokku esimese päriskohtumise, kus hakkame konkreetsete väikeste sammudega sinu elustiili vormima. Kõike selleks, et saaksid astuda oma elus järgmisele tasemele ning oleksid iga päev natuke parem kui varem.

Fitnessimentorlus on kuutasupõhine ja pikaajalisem koostöö. Iga muutus võtab aega. Luban, et see teekond on seda aega väärt. Loome koos püsivad muutused ja ehitame sulle uue elustiili. Fitnessimentorlus toimub kuutasu alusel. Sinu kuu algab täpselt siis, kui alustame. Ei pea ootama esmaspäeva või 1. kuupäeva! Tegutseme kohe, kui oleme otsuse teinud!

Fitnessimentorluses aitan sul oma kehasuhet parandada ja rutiine paika saada. Räägime unest, toitumisest, stressist, harjumustest ja liigutamisest üldiselt. Kasutan peamiselt Holobody programmist õpitut ja enda kogemusi. Kui soovid, et ka sinu trenne analüüsiksin ja konkreetsed harjutused ette annaksin, sobib sulle 10X fitnessicoaching, mis on peagi teenusena saadaval.

HIND (Holobody):

 • 4x 30 minutit – 129 eurot
 • 4x 1h – 220 eurot