Minust

Minust

Mina olen Silja Paulus - sportlane, toitumisnõustaja ja kirglik kokkaja

Anneliis Voore
Anneliis Voore

Toit on alati olnud tähtis osa mu elust. Sestap otsustasin seda toitumisnõustajaks õppides süvitsi tundma õppida. Soovin oma teadmisi selle lehe ja Instagrami kaudu ka maailmaga jagada.

Palusin jõuludeks ja sünnipäevaks kokaraamatuid juba 14-aastasena, sest kokkamine pakkus mulle suurt huvi. Uurisin ka vanaemalt, kuidas ta kohupiimapontšikuid teeb. Neid pallikesi veeretasime koos nii mõnegi munadepüha ajal.

Sellest uudishimust kasvas tõsisem huvi: 2015. -2016. aastal õppisin toitumisnõustajaks. Tollal olin jooksja ning mu lõputöö oli pikamaajooksja menüüst.

2020. aasta lõpus vahetasin spordiala ning 2021. sügisel osalesin elu esimestel bikiinifitnessi võistlustel. See oli alles algus. Armastan seda elustiili ja tahan fitnessiga veel kaua tegeleda. Seepärast jälgin oma toitumist väga hoolega.

Toitumisnõustajana pole ma enam mitu aastat tegutsenud. Otsustasin siiski teadmised ja õppematerjalid uuesti välja kaevata ning kõike maailmaga jagada. Teen seda nii Instagramis kui ka siin lehel. Sina saad minult õppida pisikeste ampsude kaupa Instagrami postitustes ja stoorides. Siit lehelt leiad blogipostitused, põhjalikud toitumisteemalised e-kursused ja praktilised retseptiraamatud. Leia endale sobiv õppimisviis!

Kui tahad minu kvalifikatsioonidest rohkem teada saada, klõpsa alloleval nupul!