Milleks veel üks podcast vajalik on?

Kas maailm vajab veel üht podcasti? Või küsigem kitsamalt: kas Eesti vajab veel üht podcasti? Kuna nii minu podcast, Instagram kui ka see koduleht on kõik eesti keeles, siis tasub keskenduda just nimelt Eestile. Mina arvan, et jah, Eesti vajab veel ühte podcasti, sest sellist veel ei ole.

Millest podcastis räägin?

Podcast

Keskendun toitumisele, täpsemalt konkreetsetele toiduainetele. Iga osa on pigem lühemat sorti – amps, mida oma igapäevatoimetuste vahele tarbida. Vähemalt püüan mitte liiga pikalt rääkida. Toit kütab minus hulgaliselt kirgi, nii et vahel võib see keeruliseks osutuda, aga annan endast parima!

Iga episood koosneb vähemalt järgnevatest osadest:

  • selle toiduaine eri sordid, värvid, variatsioonid ehk mida poest ja turult leida võid või mõni põnev fakt toiduaine kohta
  • minu kogemus toiduainega – miks ma selle valisin, kuidas ise kasutan
  • milliseid kasulikke toitaineid (vitamiinid-mineraalid) see toiduaine sisaldab
  • kuidas need toitained inimkeha mõjutavad – kuidas need kasu toovad
  • kuidas seda toiduainet tarbida – kas keeta, süüa toorelt jne.

Lisainfot leiad siit blogist

Podcast ei ole ainus kanal, kuhu toiduainet uurides leitud teadmised panen. Kirjutan igast toiduainest ka põhjaliku blogipostituse, mille leiad siit kodulehelt. Blogipostitus sisaldab põhimõtteliselt samu andmeid, aga pakub ka midagi sellist, mida podcast pakkuda ei suuda. Nimelt lisan postitusse 1-2 retsepti, mille olen ise läbi teinud või suisa selle postituse jaoks leiutanud. Kuna mulle meeldib katsetada ja loov olla, siis tõenäoliselt on ka retseptid pigem uuenduslikud ja kohati üllatavad.

Jooksvalt saad podcasti protsessil silma peal hoida Instagramis

Oma Instagrami kontol @silja_ps jagan seal podcasti telgitaguseid ja varajasi pilte uutest retseptidest. Enamik retsepte jõuab videona ka Reelsidesse. Instagrami kontol avan ka oma toiduvalmistamise argipäeva ja näitan fitness-sportlase teekonda võistluslavani, nii et seal toimub nii mõndagi põnevat! Podcastiga samal päeval tuleb alati välja ka mitmest pildist koosnev Instagrami postitus, kust leiad toiduaine kohta käivate faktide kokkuvõtte. Selle saad endale salvestada ja vajadusel alati kasulikku infot kiirelt üle vaadata. Põhimõtteliselt on see nagu lühiversioon podcastist ja blogipostitusest.

Kus podcasti kuulata saab?

“Amps!” on leitav Spotifyst ja teistelt platvormidelt, kuhu Anchor seda vähegi postitab. Leia lingid alt. Samas võid seda ka otse siit lehelt kuulata, kui pleieri mängima klõpsad.

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga